Кондиціювання повітря

В останні роки, у зв’язку зі зростанням рівня життя людей, необхідністю захисту від вуличного шуму та забруднення зовнішнього середовища, значно зріс інтерес до систем кондиціювання повітря у будинках різного призначення, особливо у громадських та житлових будинках.

У багатьох приміщеннях виробничих будівель підтримка заданих параметрів мікроклімату за технологічними вимогами є обов’язковою умовою випуску якісної продукції та сприяє зростанню прибутку підприємства.

Мікроклімат у приміщенні є визначальним фактором при зберіганні творів культури та мистецтва у музеях, бібліотеках та антикварних лавках.

Для створення та забезпечення необхідного мікроклімату у приміщеннях і призначені системи кондиціювання повітря.

Неодмінною умовою створення систем вентиляції та кондиціювання повітря є знання сучасного обладнання та його можливостей.

Особливо актуальним є питання вартості пропозицій встановлюваного вентиляційного обладнання та монтажу систем вентиляції та кондиціювання, досягнення економічної ефективності прийнятих рішень, у тому числі й спрямованих на енергозбереження в будівлі.

Останнім часом у нас вже накопичено достатній досвід роботи з системами кондиціювання повітряпроектування, монтажу, налагодження та експлуатації таких систем, що враховує всілякі зміни архітектурно-конструктивних рішень будівель, у зв’язку з збільшеними вимогами теплозахисту, у зв’язку з вимогами до охорони навколишнього середовища  та економії електроенергії.